| girllll a întrebat:

vreau sa inscriu reprezentanti Avon. E o idee buna sa abordez oamenii pe strada? De fapt fetele tinere care ar putea fi interesate. Ce sa le intreb prima data? cum sa ma bag in vorba cu ele? va rog am nevoie de sfaturi ca dau si fundita celui mai bun raspunslove struckrepet:vreau sa inscriu reprezentanti nu sa caut persoane care sa-mi faca comanda

4 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Am vazut intr-un parc din Bucuresti un,, stand,, avon. Adica era un stand cum sunt cele din hipermaketuri unde sunt mostre gratuite. Acel stand era pentru comanda dar cred ca ai putea sa faci si pentru inscriere. Daca vrei sa,, abordezi,, lumea pe strada ai putea sa faci pliante in care sa spui mai multe lucruri despre job si aventul sa fie si un numar de telefon.
M-am gandit si la un dialog :
,,-Buna ziua! Va pot tine putin din treaba? Ati dori sa deveniti reprezentant Avon? Uitati aici un pliant cu mai multe detalii.

Acesta este dialogul de inceput. Pe parcurs poti sa adaugi si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inscrieri ca reprezentanti avon add ciocarlan.andreea93@yahoo.com
pentru cele din bucuresti ofer lunar cadouri pentru comenzi mai mari de 300 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am facut si eu. e ok, daca tine bine daca nu la fel...eu am impartit vreo 300 de pliante si tot felul de fluturase ilustrative si nu m-a sunat nimeni...asa ca mult succes!

| danafatu a răspuns:

Sunt lider Avon si ma ocup cu inscrierea si dezvoltarea reprezentantilor Avon!

De ce sa te inscrii la Avon?
Ai reducere intre 20-40% la produsele cosmetice preferate
Coletul este livrat acasa, gratuit!
Inscrierea este gratuita si primesti un kit de inceput!
Ai soport online pe tot parcursul activitatii tale; poti participa la cursuri si traing-uri gratuite, atestate cu diploma
Faci parte dintr-o comunitate imensa (Avon Connects) si esti inscris la toate programele motivationale si competitiile pentru reprezentanti!

Contacteaza-ma pentru detalii la Dana. fatu@yahoo.com sau 0731166295!

Mult succes!