| GeorgiaA15 a întrebat:

vreau sa invat sa fac bratasi ale prieteniei de fapt stiu da' vr sa invat mai multe modelestraight face...deci vreau filmulete sau lasati id si vorbim poate imi aratati voiwinking

3 răspunsuri:
| GeorgiaA15 explică:

Bratari*

| ToXyC a răspuns:

Pai trebuie sa cauti pe youtube acolo am cautat si eu ...si sunt chiar folositoare is super misto. Eu stiu sa fac dinalea simple dar am invatat inca ceva modele noi. m-ar interesa cum se fac dinalea cu nume...:s oare ii greu de facut?:S

| GeorgiaA15 explică:

Nu am incercat da iti dau un site...inveti si altele si multeewinking...nu merge site. ul asa ca scrie p Goagalhee heefriendship bracelets.netwinking