| Xxxdeutzasweet23xxX a întrebat:

Vreau sa ma ajutati. ceea ce mi s-a intamplat este adevarat chiar daca unii poate nu cred vineri seara mama si tata nu erau acasa eram doar eu si fratele meu.in timp ce dormeam el a intrat incet in camera mea s-a dezbracat mi-a pus mana la gura atunci m-am trezit cand am vrut sa plec m-a tinut, m-a dus in camera lui si...cred ca va da-ti seama cand au venit parintii mei dimineata m-au gasit in camera mea aveam numai sange...si m-au intrebat ce s-a intamplat le-am explicat etc acum vor sa ma duca la phsiholog.si vreau sa-mi da-ti un sfat. ce sa fac sa ma duc? stiu ca normal ar fi sa ma duc dar cand imi amintesc nu pot sa vb despre asta va rog sa ma ajutati eu am 16 ani iar fratele meu are 18

Răspuns Câştigător
| Iulia_9142 a răspuns:

Ar fi cel mai bine sa te duci. doar asa iti vei putea sterge acele imagini din mintea ta
imi pare sincer rau pentru tine si sper ca o sa te ajute psihologul sa treci peste