| Suki08 a întrebat:

Buna, vreau sa ma ajutati cu ceva... tatal meu nu ma lasa sa ies sa ma vad cu iubitul meu....asa ca din cauza asta o sa incerc sa sar pe geam sa ma vad cu el, dar nu stiu cum sa sar, e o inaltime de aprox. 2 m pana jos si nu pot sa mai urc, vreau niste idei si ps. Faza cu scaunul nu merge, daca vreti sa jigniti mai bine nu comentati, stiu ca nu e bine ce fac

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă tu nu poți coborî, permite-i lui să urce!winking

| Freya1 a răspuns:

Sti continuarea nu? Tu vei spune ca ai 14, 15 noi toti o sa zicem wtf ce iubit ai tu la varsta asta de sari geamul pentru el si ca vei fi urmatoarea mamica minora iar taicato viitor criminal si vei renunta la intrebare.Nici eu la 22 nu imi permit sa ma furisez din casa asa ca mai bine stai cuminte ca daca nu iti rupi picioarele sarind geamu sigur ti le rupe tactu

| Fatamuntilor a răspuns:

Draga mea afla dela mine ca indiferent de varsta pe care o ai, tati vor fi intotdeuna foarte protectivi cu fetitele lor.Chiar si cand te vei marita, si vei pleca din casa lui va varsa o lacrima... vei ramane fetita lui toata viata!
Am citit putin pe pe profilul tau, stiu ca aveai aproape 15 ani si ca nu ai mama.Gandete-te ca tatalui tai ii este greu sa te creasca singur!
Spui ca stii ca e bine ce faci...si totusi risti.Nu e bine!
,, Iubitul'' tau e coleg cu tine adica de varsta apropiata? I l-ai prezentat?
Daca e major ii dau drepate in totalitate tatalui tau. Fatuci ca tine sunt o prada usoara pentru un barbat dornic de aventuri usoare.Se pot intampla multe.
Nu stiu daca ti-a cerut sa faci sex, tot in acea postate am citit ceva pastila de-a doua zi...
Daca ti-e jena sa discuti cu tata despre aceste lucruri, cauta o persoana de gen feminim mai apropiata! Fara rusine, e normal!
Si ca sa iti raspund la problema ta... NU exista metode, nu fa asfel de lucruri, nu ii ascunde tatalui tau.In primul rad poti sa cazi ori cand sui, ori cand cobori.
Poate ca acel baiat nu e tocmai serios si iti va cere anumite lucruri.
Tu crezi ca tatal tau nu iti va observa lipsa?

| WaterDrop a răspuns:

De ce sa sari pe geam cand ii poti minti ca te vezi cu o prietena si iesi pe usa principala, huh? Nu ai poveste prea buna sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cati ani ai?

| Raniaa a răspuns:

Câți ani ai?!

| anonyymuusss a răspuns:

Okay deci stai la etaj? Ai putea sa te cobori jos și sa sari din camera de jos, nu din camera ta.