| tatiiianaa a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva, uite eu vreau sa imi fac un pirsing si nu stiu cum sa ii spun mamei pentru ca stiu ca nu ma va lasa sa mi-l fac :/ cum sa ii spun ca sa o convinc? pup

Răspuns Câştigător
| Mariana27 a răspuns:

Ahahaaa.hahah. laughing aici esti in domeniul meu.
Am aproape 10piercing-uri. Primul fiind in clasa a 8-a. Nici mama nu a fost de acord cu aceasta arta. a bodypiercing-urile si am folosit diferite metode precum " invatatul bine la scoala", " curatenie in casa".etc. Pana intr-o zi cand m-am saturat. si i-am spus clar, ca il voi face. si sa aprecieze ca i-am spus si nu am mintit-o. sau l-am ascuns de ea, si, i-am mai spus sa vina cu mine la salon pentru a se asigura ca totul este seteril si nu prezinta nici un pericol. Iar daca nu ii va placea, dupa un timp il voi scoate, cand voi ajunge la o varsta cand piercing-urile nu se mai potrivesc stilului meu.
Ghici! A functionat big grin
Sper ca te-am ajutat, mult succes la gaurit! laughing

2 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Mai bine faci piercing undeva unde nu se vedelaughing

| AndyNazir a răspuns:

...iti trebuie la scoala