| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu o parere daca puteti. Sunt in clasa a 12 si mi s-a intamplat ceva ciudat. Adica eram in ora si primeam mesaje pe telefon ( si se auzea) si profu imi zice:poti sa il dai si pe silentios( deci nu l-a deranjat ca umblu pe telefon, si nu mi-a zis sa il inchid) dupa ceva timp o colega de a mea imi zice: cu cine vorbesti? Cu baiatul ala? Si eu am zis: da si ea : vezi, ti-am zis eu ca se leaga ceva intre voi. Si imediat profu mi-a zis: adu-mi telefonul ca daca nu ma duc la directoare...ca am dreptul sa ti-l confisc. Si eu am continuat sa scriu mesajul si el mi-a zis pe un ton amenintator: bine...joaca-te. Tin sa precizez ca si inainte folosesm telefonul in ora lui dar nu imi zicea absolut nimic. Odata ma certatsem cu o colega si am zis: aoleu ce nervi am. Si profu mi-a zis: joaca-te un joc pe telefon sa iti treaca nervii.(deci imi dadea voie sa umblu pe telefon). De ce credeti ca acum a reactionat asa? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îi place de tine, uu.

| Divy a răspuns:

E pedofil si gelos desigur

| Pufoseniiee a răspuns:

E batran profu? Daca DA, nu ai ce face, oricum pleci din liceu, si daca e tanar, o fii auzit ce i.ai zis colegei si te place. Cee? se intampla laughing!