| ubita_3786 a întrebat:

vreau sa ma ajutati...prietena mea este cu un baiat de 2 luni si tot timpul imi vb doar de el, m.am saturat. ce sa fac? m.am saturat sa imi spuna numai de el toata ziuabig grin dau funda:X

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Singura solutie e sa-i spui sincer ca poate ar trebui sa vorbiti si de altceva. Daca e prietena ta va intelege iar daca va spupe ca esti geloasa atunci nici nu are rost sa o impaci. Poate ar trebui sa-i spui ca nu e cel mai mare lucru din lume sa ai prieten si ca nu ar trebui sa faca asa mare tam tam. Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna kiss. Pai in primul rand ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o faci sa inteleaga ca ai prins ideea de cum e el si bla bla bla chatterbox. Si ca, daca vrea sa mai fiti prietene sa te bage si pe tine putin in seama, daca nu atunci nu e o prietena adevarat si atunci rupe orice legatura cu ea, inseamna ca nu e o prietena care s'ar sacrifica pentru tine. Ai grija de tine, Te pupkiss. Funda? puppy dog eyes? kiss

| Anutza_9378 a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta si spune-i ca te deranjeaza faptul ca vorbeste numai despre iubitul ei. Nu cred ca o sa se supere...doar ca probabil se gandeste mereu la el pentru ca tine mult la el.

| deyu1998 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca sunt si alte lucruri de vorbit infara de prietenul ei adica tu o intelegi pe ea ca il iubeste mult tine la el, ar face totul pentru el, dar fie vorba intre noi sa nu uite si alte lucruri, smug