| bea_1048 a întrebat:

vreau sa ma ajutati va rog.Am gasit de la cineva pui de pincher pitic de vanzare si nu stiu daca sa imi iau va rog din toata inima mea ajutati-ma. O sa ma fac de ras deoarece e slabut? Ce voi face cu el vara daca voi vrea sa merg si eu afara cu fetele sau la strand? va rog ajutati-ma dati-mi un sfat.doar voi ma mai puteti ajuta:X:X:Xsi la mare de exemplu ce voi face cand voi merge? va rog dati-mi sugestii

1 răspuns:
| adya77 a răspuns:

Daca iti doresti si iti este drag cumpara-l daca ai grija de el o sa isi revina si atunci te vei bucura de el!