| BeInnocent a întrebat:

Buna!
Vreau sa ma apuc de un metin2privat. Vreau sa fie cu coafuri gratis, iteme bune, sa cresti repede, si sa fie si jucat de multi.( nici chiar foarte multi ).Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| ğözde a răspuns:

MondialMt2 este cel mai popular metin2. Dacă vrei mai multe detalii, îmi spui. Baftă!

| MaFro a răspuns:

Metin3D.Este foarte bun.Playeri online 500/24H.Upgrade-urile se fac foarte usor, level maxim 250.Mape speciale.Rate Yang si Drop 1500%.Te asteptam.

| MihaitaAlex22 a răspuns:

Cauti cel mai tare server de metin2? Intra pe metin2gth.com si n-ai sa regreti, lvl 250, 100% sansa la fierar, iteme 2012-13-14, o gama laaaarga de evolutii, GM responsabili, on 24/24 cu 4CH deschise. Te astept pe tine si prietenii tai pe: http://metin2gth.com/sv1/index.php