| girllll a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la miss boboc dar nu stiu daca e locul meu acolohappy asa ca va rog sa-mi spuneti voi ce credeti. Dar nu vreau raspunsuri gen:"incercarea moarte n-are". Vreau sa-mi spuneti scurt :"poti participa pentru ca sau nu poti pentru ca"
Si ceva sfaturi cum sa merg pe scena etc. fundita celui mai tare raspuns

Răspuns Câştigător
| Bloondyna a răspuns:

Uite care e faza stiu ca nu vrei raspunsuri de gen incercarea moarte nare dar iti zic ceva. Sa zicem ca nu vrei sa particip dar iti dai seama ca ai fi avut o sansa [ pentru ca sincer esti draguta mai ales cand zambesti; asa ca smilee mai des], o sa-ti para rau pentru ca nu ai incercat. Ai o singura data balul bobocilor si varsta care o ai. Sincer incearca pentru ca asa o sa vada lumea ca esti sociala si ai tupeu. Asa ca de ce nu. Sicer merita ca poate cine stie o sa fii miss boboc deci. DA incearca:X.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi participa pentru că eşti drăguţă.

Nu încerca să ieşi în evidenţă cu mersul că poate te împiedici şi te mai faci şi de râs.

| kindness a răspuns:

Si eu vreau si eu si eulaughing

| Emena a răspuns:

Nu. iac

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

thinking Da, ești frumușică. Ai putea participa.In scoala ta o sa fie organizat balul, o sa faceti repetitii participantele la concurs si acolo va spune cum sa mergeti pe scena, ce miscari si chestii de astea.Ar fi bine sa stii sa mergi pe tocuribig grinE important.
Si o sa ai si alte probe in afara de defilat. o sa fie si o proba de talent in care poti canta/dansa etc.

bafta!

| gigiro a răspuns:

Fotografia e foarte buna, tu esti foarte frumoasa si cred ca ai sanse. Pe bune!