| girllll a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la miss boboc dar nu stiu daca e locul meu acolohappy asa ca va rog sa-mi spuneti voi ce credeti. Dar nu vreau raspunsuri gen:"incercarea moarte n-are". Vreau sa-mi spuneti scurt :"poti participa pentru ca sau nu poti pentru ca"

Si ceva sfaturi cum sa merg pe scena etc. fundita celui mai tare raspuns

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu merge site-ul

| Nicoleta a răspuns:

Pagina de hi5 nu merge, asa ca nu te pot vedea.

Daca te hotarasti sa participi, vei primi toate informatiile ( mers, imbracaminte, atitudine etc) de la organizatori.Vei face multe repetitii inainte de bal, mai intai vei trece printr-o comisie care va alege fetele si baietii care participa. E destul de complicat.Clasa mea organizeaza balul anul asta, si stiu ca e destul de greu, adica nu e doar seara balului si atat(sunt multe repetitii).