| girllll a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la miss boboc dar nu stiu daca e locul meu acolohappy

asa ca va rog sa-mi spuneti voi ce credeti. Dar nu vreau raspunsuri gen:"incercarea moarte n-are". Vreau sa-mi spuneti scurt :"poti participa pentru ca sau nu poti pentru ca"

3 răspunsuri:
| AshEldo a răspuns:

Cred ca ai putea incerca, depinde si de nivelul de frumusete la care este "supus"liceul tauhappyN-oi fi tu "Frumoasa din padurea adormita"dar nici"Adormita din padurea frumoasa"nu esti.Ai putea incerca.Chiar daca nu iesi castigatoare, vei primi premiul pentru curajhappyoricum balurile astea sunt "ritualuri de imperechere"unde ambalajul de multe ori e totul, inteligenta de multe ori lipseste.Eu una o sa ma imbolnavesc ca prin minune in perioada aceealaughingsa ma lase cu traditia lor, e prea mult pentru minerolling on the floor

| Alle_1389 a răspuns:

Sincer?!

Nu cred ca poti sa te inscrii...

Nu arati foarte stralucit.

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta; nu stiu cum arati dar iti pot da un raspuns de care nu trebuie sa te indoiesti. Fie ca tu crezi ca poti face, fie ca nu, ai dreptate; nu am de gand si nici timp sa-ti despic intrebarea si sa ti-o dau mura in gura, adevarata ei semnificatie o gasesti daca ai sa cauti