| George628zz a întrebat:

Vreau sa ma transfer la filo, păreri? Ce materii se fac si din ce se da bacul?
Dau funda

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Romana si istorie + la alegere dintre geografie, logica, psihologie parca. Poate mai omit ceva. Nu am fost acolo. Raspund doar sa iti zic sa nuuu o faci.

Adica cum vrei, dar daca ramai pe profil real, poti sa mergi aproape unde vrei tu dupa, pentru ca ai din fiecare cate putin.

| George628zz explică (pentru DoarBogdan):

Da asa e, multumesc mult de sfat!

| DoarBogdan a răspuns (pentru George628zz):

Oricand ^_^

| vanilla80 a răspuns:

Ți-a zis băiatul de mai sus materiile, dacă știi că nu treci la MATE fugiii repede la filologie trage tare la istorie și spor happy