| IoanaSimon a întrebat:

Bună, vreau să merg la facultatea de informatică, deoarece mi-ar place această meserie. Problema e că nu știu deloc info. O să o pot învăța doar la facultate?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! O sa inveti notiuni noi, nu cred ca incepe nimeni de la 0, cred ca trebuie sa ai deja o baza de cunostinte dinainte de a intra la facultate. Incearca sa te uiti pe orar, vezi ce materii se fac si incearca sa vezi daca ai ceva notiuni cu care te poti descurca, daca nu, fa cateva sedinte de meditatii.