| DotPunct a întrebat:

Buna! Vreau sa-mi fac prieteni cat mai multi.Id-ul meu este "dotpunct". Despre mine? Pai, nu sunt prea multe de zis.Am 16 ani, sunt fata si imi place sa dorm, sa citesc, sa scriu poezii, compuneri, povesti, sa dorm(din nou), sa joc fotbalbig grin...si-ar mai fii cateva de zis, dar timpul nu-mi permite(momentan).
O fi buna categoria?:-s Daca nu-i buna, atunci va rog sa ma >scuzati:"

1 răspuns:
| dinamovistul19 a răspuns:

Te-as sfatui sa iti modifici intrebarea si sa iti stergi ID de messenger altfel hackery te vor lua prin surprindere si ramai fara PC! laughing nu mai lasati ID de messenger pe site-uri! 1