| Criissuu a întrebat:

Vreau sa-mi mai fac un blog, dar nu stiu despre ce sa fiethinking Primul meu blog a fost despre vedete, dar m-am plictisit de el si vreau altul...Deci, ceva idei?

PS: Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Jeanny22 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie sa faci! Am prietene care au bloguri cu poze din oras.Se plimba prin oras, cam o ora pe zi si fotografiaza totul, iar tu care esti in casa, poti vedea totul de afara. E chiar interesant ce fac ele! Sau o alta colega, pasionata de citit, citeste o carte iar apoi face rezumatul ei pe blog+ pareri personale.Tu ar trebui sa stii cel mai bine despre ce sa fie blogul, caci tu iti cunosti personalitatea mai bine decat oricine altcineva!
Jeanny22!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Despre tine... sa fie ca un "jurnal" al tau, in felul acesta vei posta de placere, iar cititorii vor vizita blog-ul de drag.

| unsiNkable a răspuns:

Fa-ti un blog despre haine, moda, etc!big grin

| simonica57 a răspuns:

Despre moda

| Amaryllis a răspuns:

Hey! Ar fi frumos să îţi faci un blog cu păreri personale, ca un fel de jurnal. Poţi să îţi zici părerea despre diferite lucruri, întâmplări. Succes!