| Anonim56777777765888980099888 a întrebat:

Bună,vreau sa mor, am niște părinți nașpa, deci ma înjură pe mine când se enervează ei și un frate de tot căcatul.Nu-mi ia telefon, multe chestii frate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai și acum de pe ce ai scris

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa este, sa-i impuscam pe parintii astia idioti care nu vor sa-ti ia telefon!

| Catrice a răspuns:

No dar aia care n-au telefon si/sau internetrebuie, cum pot trăi?

| aimullah123 a răspuns:

Nu stiu de ce sunteti asa multi pe site asta care vreti sa muriti laughing)
Habar n-ai tu cati parintii se poarta naspa cu copiii. Unii ii bat, altii ii injura, altii ii abuzeaza sexual, altii ii dau afara din casa, altii ii arunca la gunoi dupa nastere, altii ii vand la proxeneti, altii ii trimit la cersit, etc. Tu doar ca esti injurat e o problema minora. Poate fi din cauza alcoolului, cine stie...
Normal ca te afecteaza dar asta nu inseamna ca trebuie sa mori. Normal ca iti doresti si tu un telefon dar nu toti parintii au posibilitati sa le cumpere copiiilor tot ce isi doresc. Depinde si cati ani ai. Ca spre exemplu ai putea sa te angajezi tu undeva daca esti mai mare. Toata lumea are probleme. Nu te ingrijora. La un moment dat se vor rezolva toate. Nu iti plac parintii, cand cresti mai mare te muti tu singur si gata ai scapat. Nu e asa complicat. Si daca nu mai rezisti pana te muti tu singur, iti gasesti o ocupatie sa nu stai asa mult pe acasa si gatawinking