| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa particip la balul bobocilor ai saptamana asta sunt preselectiile stiu ca la prezentare si dansul nu e asa greu dar mi-au zis ca trebuie si ceva legat de talente. As vrea sa imi dati niste propuneri in afara de cantat, trucuri carti sau pantomima (la preselectii e individual si singura o pantomima nu se face). Presupun ca ati mai asistat la astfel de evenimente si apreciez daca m-ati ajuta cu cateva propuneri fie ceva mai neobisnuit spectaculos fie ceva simplu ar fi de preferat ca sa scap sa zic asa si sa stiu ca sunt aleasa multumesc anticipat

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine bine laughing de unde stim noi ce talente ascunse ai tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa faci o lista cu talentele cu care m-as putea prezenta la bal iar eu o sa aleg ce mi se potrieste

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Tu ai inteles ce am scris eu mai sus?

| MisFit20 a răspuns:

O interpretare de rol comic. Ai putea sa imiti pe cineva foarte bine, dar ai nevoie de antrenament.

| FrumoasaTa a răspuns:

Ai putea sa imiti pe cineva din juriu sau cineva din profesori...

| Alex_Codrescu_1995 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QqvYAfJeLJc&feature=youtu.be

uite aici o pantomima belea care iti poate fi de ajutor:]]