| vitatanguiv a întrebat:

Buna,vreau sa primesc raspuns la o intrebare destul de importanta pentru mine. Iata imi place mult de un baiat, e mai mare cu 2 ani decit mine. Imi place mult de el, dar nu stiu daca si lui ii place de mine.Ne-am vazut de 3 ori impreuna cu prieteni, si o data numai noi 2.Tot timpul imi scrie el primul pe sait,,si eu credeam ca place,dar acum nu stiu,deoarece nu ma mai cheama sa iesim dar la fel imi scrie tot el primul, dar nu a fost odata sa ma sune pursisimplu sa vb, fara ca sa aiba ceva nevoie.Nustiu daca ma place, dar as vrea sa stiu cum sa-mi dau seama. Si nu inteleg pentru ce imi scrie si nu ma intreaba ceva mai personal.nul inteleg. Spuneti-mi va rog un sfat ce ar trebui sa fac, cum sa procedez in aces caz?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el era interesat de tine, iti arata acest lucru pana acum. Asa ca, muta-ti gandul.

| CiprianDCY a răspuns:

Te place sigur. Discuta cu el.