| mileyselydemy a întrebat:

Vreau sa pun aceasta intrebare celor ce au cont pe Lady Popular! Dragi utilizatori pe TPU vreau sa va intreb de ce de fiecare data cand raitingul de pe Lady Popular creste peste 60-61 o ia din nou de la 0? Este a doua oara cand mi se intampla asta! Numele domnisoarei mele este Lavynutsa! Ajutati-ma va rog! Primiti funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| cristina117 a răspuns:

Salut! ratingul se schimba in fiecare miercuri seara si toate voturile sunt resetate. Atunci e momentul cand se schimba fetele de pe podium. Nuti face griji!

1 răspuns:
| mileyselydemy explică:

Nu stiu de ce nu pot sa-ti dau funda!