| sunset a întrebat:

Vreau sa scriu ceva, o povestire, poate ceva mai lung, nu m.am gandit exact. As vrea sa imi dati o idee generala. Sunt uimita ca nu am idei. Nu as vrea ceva romantic, siropos, sa. i zic asa. Cea mai buna idee -fundita, si de ce nu un exemplar din ceea ce va urma, in cazul in care se va materializa.
Nu as vrea sa radetihappy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

O poveste. povestea ta.

2 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Poti sa scrii o poveste legata de copilariehappy
e un subiect destul de draguthappy
succes la scrishappy

| alina44 a răspuns:

De ce sa stai sa inventezi cand poti scrie propria ta poveste. sunt sigura ca e mult mai frumoasa decat orice poveste inventata