| Annto a întrebat:

Buna`! Vreau sa stiu ce as putea sa fac in legatura cu o colega. Ma inteleg ff bine cu ea, dar de la un timp relatia noastra nu mai e la fel ca inainte, ea sta cu niste prieteni din alta clasa, dar mie nu-mi place sa stau cu ei... mai simt in plus. Ea mi-a zis sa vin sa stau cu ei. straight face mai bine nu, ce ziceti sa rup de tot relatia cu ea adica sa nu mai fim prietene deloc, sau sa incerc sa stau cu ei?! straight face

1 răspuns:
| ale20 a răspuns:

Incearca sa faci asta (sa stai cu ei) daca voi chiar sunteti prietene ii vei putea accepta si ceilalti prieteni