| TatianaDobre a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum sa evit o persoana, fara sa se supere?

4 răspunsuri:
| ByasiAtat a răspuns:

Pai si mie mi se pare cam grea situatia dar...cred ca poti face asta:S.cand te intalnesti cu acea persoana nu zici nimic daca nu te intreaba mai nimic.Asa daca iti zice de ce nu o bagi in seama ii vei zice ca :Nu stii cum sunt eu? ai uitat eu astept sa mi se zica. Sper ca este de ajutor

| marian6989 a răspuns:

Vorbesti cu acea persoana si ii explici cum sta situatia va intelege ca trebuie sa lase balta ce are de gand, spune-i in fata totul si gata bafta.