| anonim_4396 a întrebat:

Buna!, vreau sa stiu si eu cum se numeste o mel., dar stiu doar cateva fraze din >ea:":"Nu ridici mana pentru. a mangaia, tu deschizi gura doar pentru a tipa, nu e pic de durere si rusine, candva am fost la fel de prost ca tine"...km atat stiu din eabig grin[nu stiu sigur daca am scris-o corect, dar dinkte am inteles eu.asa erabig grin]... Fundaaa!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DewLoWoofy a răspuns:

BUG mafia - La fel de prost ca tine :* ♥ E shooper melodia :X sh e : " lasi urme de durere si rusine " :X ♥

8 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Asta e melodia.U.G. Mafia - La Fel De Prost Ca Tine (feat. Bogdan Dima) (Piesa Oficiala) HD funda?

| IngridTomlinson a răspuns:

Piesa o canta : B.U.G. Mafia - La Fel De Prost Ca Tine (feat. Bogdan Dima) uite videoclipul: http://www.youtube.com/watch?v=ZOJA8gtNdBQ
fundita?:x

| Darly a răspuns:

B.U.G Mafia-La fel de prost ca tine

| LiOr a răspuns:

Bug Mafia feat Bogdan Dima- La fel de prost ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia se numeste''La fel de prost ca tine''si o canta B.U.G Mafia
http://www.youtube.com/watch?v=ZOJA8gtNdBQ
funda?:)

| MissPurple a răspuns:

Bug mafia-la fel de prost ca tine

| Simona_8463 a răspuns:

Melodia se cheama: bug mafia:la fel de prost da tine. funda`!happy