| mihaipolut a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu sa stiu si eu cine ma suna cu numar ascuns (sunt pe Orange fara abonament)big grin

3 răspunsuri:
| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai suna la servicii cu clientii si spune'le ca te suna cineva cu numar ascuns, si ei cauta sa afle cine ehappy

| FreakyChucky a răspuns:

Suni la servicii cu clienti si spui ca te suna cineva cu nr privat si vrei sa afli cine... ei iti spun numarul si daca e pe abonament afli si numele.

| Allinn a răspuns:

Suni la servicii clienti si spui problema ta sau te duci la Orange store / shop si la fel spui ca te suna cineva cu numar ascuns si ei iti spun numarul pe loc! Sper ca te-am ajutat. Fundaa? happy