| ileanadaniela a întrebat:

Vreau să știu și eu ce înseamnă când un băiat te săruta și îți pune mâna pe sâni (ți strânge) de la prima intalnire.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E badaran. Daca te deranjeaza asta mai bine nu-i mai acorzi o a 2-a intalnire. ORicum, daca lucruri de genul incep de la prima inalnire, se va asterne monotonia mai repede.

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Înseamnă că te crede ușuratică și la a doua întâlnire îți face cunoștință cu patul lui.

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca deja de la a doua intalnire te baga in pat.Asta daca nu ii cedezi din prima.

| AFR81 a răspuns:

Inseamna ca-i cam indraznet.

| OldSoul a răspuns:

Inseamna ca e curvar...

| SkyPilot a răspuns:

Te considera usurica. Nu mai accepta asa ceva, iti faci reputatie proasta. Vor veni si altii sa incerce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te ****.

| senstein a răspuns:

Inseamna ca vrea sex

| LoveYou7784 a răspuns:

Inseamna ca tipu' e cam pervers laughing

| ileanadaniela explică:

Da, dar faza nasoală este că îmi place de el crying