| Andreea_7045 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva : cum poti cumpara mobila pentru propriul crew in ourworld >? Mi-am infiintat de curand acest crew, dar nu imi apare shop cum imi apare la condo. Ma puteti ajuta, va rog? Si daca tot am inceput sa vorbesc despre ourworld, stiti cum pot face rost de gems fara coduri si fara sa platesti? Existo vreo alta modalitate? Multumesc anti cipat. Pt. cel mai bun rasp dau funda...asa ca astepthappyhappy. App. avatarul meu in ourworld se numeste "Anastacia15". Dati add si daca vreti va pot invita sa va alaturati la crew-ul meu.

Răspuns Câştigător
| baiatul883 a răspuns:

crew il face calculatorul si egzista cod de gems este
facebok=D48E-CF67-44AC-3E37
(lunar)
funda?

4 răspunsuri:
| Merigirl a răspuns:

Nu stiu exact daca ti-ai facut propriul crew, dar stiu ca poti sa-i dai "cadou"

| Neinteresenta a răspuns:

La ce level esti?

| Neinteresenta a răspuns:

EU sunt la 45

| Andreea_7045 explică:

Sunt level 28