| byu_5076 a întrebat:

Buna!
Vreau sa va spun ca in urma cu ceva timp m'a refuzat un baiat dar suntem prieteni foarte buni.
Eu am trecut peste.Imi place de altcineva.
Sa bag idu baiatului respectiv? El are prietena dar lumea spune ca ea e o parasuta si ca probabil nici el nu tine la ea.
Daca as baga idu. ce sa vb cu el? Ce sa'i spun?
Suntem in aceeasi scoala. avem prieteni comuni dar nu ne cunoastem.probabil doar din vedere(cel putin eu)
Fundita happy

Răspuns Câştigător
| iuliii_8417 a răspuns:

Paibig grin ii spui buna. Uite te.am vazut la scoala si daca ai vrea. sa devenim amici. sau alta varianta. aM id.u tau. d la schimb d lista sau Pulsosmug. Dupa ce. incerci sa vb cu el. ii spui esti dragut. ai prietena. si inceraca sa. te faci placuta thinking big grin Adica asa am facut eu. laughing am inceput sa vb cu iubire. beibii.smug. cu un baiat d care.mi placea si avea prietena. iar el. s.a despartit d ea. pentru mine. Adica incearca. sa vorbesti cu el deschis. sa.i spui ca e simpatic. si ca ti.e drag big grin Mult succesbig grin:*