| AliiiinaPC a întrebat:

Buna vreau sa va spun o povestea mea asta vara m-am mutat si mam ndragostit de un baiat am fost impreuna toata vara si ne-am despartit din cauza unui bouu deci vreau sa ma impac cu el.Dar nu stiu eu simt 100% ca iy place de mine dar zice mereu ca nu ma iubeste......Sa se stie nu i-am spus ca-mi mai place de el.Sa-i zic? Pareri

Răspuns Câştigător
| RalucaIoana17 a răspuns:

Poate pe el l-a durut asa de rau incat sentimentele lui fata de tine s-au risipit.Acel "bou" cum ii spui tu e bou si gata!laughingInsa acest baiat ete ceva special..incearca sa vorbesti cu el,sa-i explici situatia, sa-i zici ca-l placi foarte mult si regreti ce s-a intamplat, ca ati avut momente frumoase impreuna si ca nu vrei sa le risipesti pur si simplu. Spune-i ca fiecare mai merita o sansa, pentru ca toti avem suflet pe lumea asta si ne doare cand e de durut!
Sper ca te-am ajutat!
Te pup si mult succes, sa ma anunti si pe mine daca e de bine:*big hug
Funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| georgiana0ingeras a răspuns:

Cel mai bine e sa lasi totul sa vina de la sine poate a fost doar o idila de o vara si pentru acel baiat relatia voastra nu a insemnat nimic dar daca te iubeste cu adevarat o sa te caute el si o sa fie totul bine. acum deciazia e a ta totul depinde doar de tine daca vrei sa-i spui sau nu. succes

| mFlorian a răspuns:

Da,poate ii place de tine, dar poate cauta o relatie serioasa si cat a stat cu tine si-a dat seama ca nu te poate iubii.