| aaa_1934 a întrebat:

Buna:* vreau sa va zic si eu ceva pentru imi da cat mai multe sfaturi:*
eu stau cu un baiat si relatia noastra in loc sa mearga din ce in ce mai bine merge din ce in ce mai rau si totul cred ca este din cauza mea pentru ca nu comunic cu el(nu stiu ce sa ii zic cand il sunt in afara de ce faci ce mai zici nu mai zic nimicsad)mi-a zis ca sunt pe locul doi pentru ca nu stiu cum sa il tin langa mine. D iubit ma iubeste pentru ca mi-a dovedit dar eu st de vina in relatia noastra. dar credeti-ma ca nu stiu c sa ii zic nu ca mi-ar fi rusine(chiar daca sunt cam timida)pentru ca il cunosc de cand eram mici(eu am 14 ani si el 19)dar nu gasesc subiecte ce sa vorbim... vreau si eu niste sfaturi.sau niste idei ce as putea sa ii spunbig grin...pentru ca nu vreau sa se termine relatia aicisad. Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai il poti intreba ce a mai facut, pe cine a mai cunoscut, ce profesori imi are (de aici pornetse o discuti ekilometrica )si chesti de genul. Intreaba-l si tu cum se mai simte. Tie iti e teama sa-l pierzi deci ai puteai sa-i spui: Sti mie chiar imi este cam rusine s-a deschis o discutie? O incepi tu te rog?batting eyelashesSigur tipul va fi de acord. De ce nu vorbesti cu el? De cine iti e rusine? Te rog eu prinde curaj. Stiu ca e greu sa spui ce ai pe inima si ac uneori chetile astae arman nespuse dar tu fi puternica si spune-i tot ce vrei. Fi imi tupeista pana nu te trezesti ca are alta tupeul de care ai tu nevoie si ti-l ia :X