| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

vreau sami traiesc viata la maxim cu prietenii mei sa ma distrez nemaipomenit dar nu stiu ce sa fac ma ajutati?

5 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Mergi in cluburi si stai toata noaptea

| Lolităăăă a răspuns:

Club.

| BellaVampire a răspuns:

Copilo!
Ai 11 ani! laughing Cum Dracu' vrei sa iti traiesti viata la maxim? Incearca sa renunti la pampers si dupa aia du-te in cluburi si la discoteca! laughing Doamne....Acum dai peste tot peste copii de astia care la 10 ani se cred mari si tari. Ce ati patit? A dat meteoritu' peste voi? Ramai la jocurile tale cu Barbie si stai cuminte in banca ta, ca mai ai pana sa-ti traiesti viata la maxim laughing laughing laughing

| Meryemmmmmmmmmmmmmmm explică:

Dar sa stiti ca am 11 ani