| mykyyy a întrebat:

vreau si eu cat mai multe idei de id-uri pentru numele de rusu mihaela cu ella cu mikydar nu neaparat vedeti voi ....nu prea complicate dar cat mai multe dau funda MULTUMESC

6 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Ella_mihaela

Eu ti-as recomanda, mai degraba - decat niste id-uri copilaroase sau fitoase ceva simplu : rusu_mihaela. Acum nu realizezi, dar cand vei fi de exemplu la liceu sau la facultate nu vei putea arunca tuturor in fata id-ul asta. Sau daca ai lua un job sau asa ceva crezi ca esti luata in serios cu astfel de pseudonime? Asta e parerea mea happy faci cum crezi. Sper sa te fi ajutat.

| euuuy a răspuns:

Nu prea are legatura cu numele tau dar mie imi place:"Free Kid".

| SerbanElyan a răspuns:

Miky-mih

| xRainyDay a răspuns:

Păi, uite câteva:

1.miky.rus;
2.mihaela.rusu;
3.miky.ella;
4.miha.mihaela;
5.mihaela.ella;
6.miky.miky;
7.miha_miky;
8.ella.miha;
9.mihaella.miky
10.mihaela.rusu ( şi un număr, căci poate avea cineva ID-ul).

Cel mai indicat e mihaela.rusu, ca să nu te complici atâta. Baftă!

| ubbbabiby a răspuns:

Rusu.miha_ella.mikydar
miha.ella2012
miha.pup04
miha.nice.sweet
funda?