| d3utzsa a întrebat:

vreau si eu cateva modele de coafuri pentru ca sambata ma duc la o nuta si nu stiu cum sa ma fac la parsad il am lung, aproape de mijloc dar nu il vreau nici bucle nici coc.:d

2 răspunsuri:
| KatyyLWA a răspuns:

Doar pentru ca te duci la nunta nu inseamna ca trebuie sa ai parul perfect...mama mea il are a fel.L-a facut cu placa, apoi a luat o suvita mica dintr-o parte, a rasucit-o putin si a prins cu o agrafa la spate.Atat.A fost ft frumoasa[o suvita nu foarte mare]

| ramonia a răspuns:

Ai putea incerca sa iti impletesti parul lejer dupa ce il ondulezi... sa lasi cateva suvite si in fata si iesite dein acea impletitura. Crede-ma arata mai bine decat suna. Sper ca te-am ajutat