| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cateva sfaturi. Sunt clasa a 11-a, la profil real. Inca nu stiu la ce facultate sa dau si asta ma enerveaza rau. Mi-as dori sa gasesc ceva pe placul meu. Acum cateva luni ma gandeam la medicina, dar nu, nu e pentru mine. ASE-ul...sa fim seriosi...Romania e plina de ASE-isti. Poli- sincera sa fiu, chiar daca sunt la real, nu prea le am cu fizica. Ce sa fac? Mi-as dori sa gasesc o facultate care sa imi placa si dupa care sa imi pot gasi un job cat de cat bine platit. Mi-as dori sa termin facultatea la Bucuresti (stau cam la 80 km de Bucuresti). Va rog, cat mai multe raspunsuri si cu argumente. Multumesc!

1 răspuns:
| kmyangel a răspuns:

Hmmm eu ti-as recomanda facultatea de farmacie, e o meserie frumoasa si examenul de admitere nu este foarte greu, ai nevoie sa stii chimia si biologia pentru bac happy Mult succes tongue