| botik_3241 a întrebat:

Buna:* vreau si eu daca puteti sa ma ajutati cu un rasp la urmatoarele: verisoara mea are un prieten care o cam persecuta(adica ii interzice lucruri foarte stupide de ex:noi avem dansuri la scoala si el fiind foarte gelos nu o lasa sa mearga dar daca nu merge se cearta cu mama ei asa ca ea merge dar fara sa ii zica, iar prietenul meu nu suporta asta pentru ca eu ii zic cand am repetitii si stie sig ca tb sa vina si ea, si ea ma roaga sa nu ii zic lui ca am repetitii ca sa nu ii zica prietenului ei[evelin]dar e cam greu ca eu nu i-as fi spus dar invatam la aceeasi scola eu si prtn meu si m-ar fi vazut asa ca eu ii ziceam da ea ma ruga sa ii zic prietenului meu sa nu i zica prietenului ei ca merge la dansuri. primele dati a acc asa c vprtn meu da dupa s-a cam enervat si ea zis tot prietenului ei[evelin]) asa ca acu nu stiu ce sa fac...ca diana verisoara mea e cam disperanta in ultima vreme, si nu ma disp numai pe mine ci si p prtn meusad si acu nu stiu ce sa fac sa mai bv cu ea dar sa ma cert cu prietenu meu sau sa vb in cont cu prietenul meu si sa u ma mai int asa de bine cu ea:S

in ultima vreme ma disp cam mult varmea si de asta nu stiu ce sa fac

daca ma puteti ajuta cu un rasppuppy dog eyes vas fo foooooooarte recunoascatoare:*

dau fundita si vot:*

daca mai aveti nevoie de mai multe informatii lasat rasp si va mai daubig grin

multumesc anticipat:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| pissicutzzamik a răspuns:

Pai ar fi bine sa nu t bagi.sa ii lasi p ei sa isi rezolve problemele.din cate observ cam esti l mijlok.si nu stii ce sa facihappy spune`le sa aiba incredere unul in celalalt, ca o astfel de relatie s-ar putea sa ajunga foarte urat in curand.baftahappy