| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* vreau si eu niste idei pentru o masca facuta acasa pentru corp.Adica pentru a avea un corp frumos, catifelat etc.Multumesc:*. Da fara ulei de masline ca am cautat si nu am gasitlaughing

Răspuns Câştigător
| aalhggcsdsvs a răspuns:

Pai incearca cu unt sau smantana sau ceva de genu cica-s foarte bune sau ceva namol...

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Nu ma refer ca nu am gasit in magazine uleiul ci acasa tongue

| anka a răspuns:

Ulei de masline gasesti la orice magazin alimentar. Ai incercat argila?
http://anka-flame.iblogger.org/? tag=argila

| alone a răspuns:

Gasesti la supermarkhetlaughing