| allestrumf a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi. Cum sa uit de un baiat? El nu ma place.

Răspuns Câştigător
| Lcrrr a răspuns:

Era un citat frumos care spunea ca : "O iubire, se uita cu o alta iubire!" Nu ai cum sa uiti de el, orice ai face pana cand nu va aparea un alt baiat care sa te faca sa simti din nou ca iubesti :].E un fel de lege thinking Mi s.a intamplat si mie.

3 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

Da exact! Iti poti gasi alta ocupatie SAU poate sa iti faci alt prieten sau o prietena [ sti cu o fata poti vb mul mai multewinking ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indragostete-te de altul! Sau gaseste-ti o ocupatie

| Lilac a răspuns:

Gandeste-te simplu. El nu te merita!