| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste status despre o fata ce iubeste un baiat. Plss fara linkuri.

Dau funda:X

Răspuns Câştigător
| elisabethia a răspuns:

Dragoste e un munte pe care il urci razand si il cobori plangand.

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, rade necontrolat si nu regreta nimic care te-a facut sa zambesti!

Zambeste atat timp cat poti, poate vor exista momente cand vei vrea sa zambesti si nu vei putea !

Nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

Ea nu vorbeste atunci cand tebuie sa asculte.Ea nu renunta atunci cand problemele sunt multe.

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce.

Acel copil ciudat cu acel ceva special.

Noi doi ne intelegem atat de bine.Deoarece iubim acelasi lucru Adika pe mine.laughing.:Xtonguelaughing

Am inteles k ati place sus pe bar hainele de firma ochelari mari senzatii tari milionari da hai sa fim seriosi bani sunt necesari.

Te sarut in stil versace k lumea sa te atace te sarut in stil armani ca sa`mi oftic toti dusmanii te sarut in stil chanel k asa`s doolce eu de fel

Par fitoasa dar la toate le dau clasa,,imi scuzati talentul,dar asta imi e defectul

Crezi k Ma faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu ma Intereseaza! Oriqum Te doare Inima cand te Uiti la Poza measmug Asha k ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa Amika TA!

O mie ca ea.Nici una ca mine.Stilul ei atrage privirile.Stilul meu fura inimile.

Stiu,am un talent nativ sa folosesc un zambet pe post de sedativ.

Si n`am sa uit. Cu ea am fost mereu Si mi-a fost aproape cand dadeam de greu.

zici k sunt copilachatterbox zici k ea e mai matura?oh go on daca e asa mai pociturarolling eyes atunci ramai cu ea cu o matura

Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte!winking Crezi ca ma vei schimba ?!laughing.Asta` i dOar parerea ta !happy

Niciodata n-am sa fiu eu cea care se-ntoarce.Intotdeauna o sa spun prima "Lasama-n pace!"

Se spune că iubestiodata in viatză, o singură iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despărtzire? happy.

Nu inchide cartea,doar intoarce pagina. :]

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdutehappy

Boxele ne dau fiori. Vibreaza pana in zori. Si locul e ideal. O noapte fara egal!•[

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!laughing

Ai sa plangi mai tarziu cand iti va fi greu.Ai vrea sa ii zambesti dar nu o sa ai tupeuhappy

mereu va fi una care sa planga dupa tine da` nu eu scumpule !smugsmug

Anturajul meu nu e prost , e doar deosebit , iar bagajul tau nu e plin e doar pregatitsmug

Nu te plictiseşti în infern; te plictiseşti numai în paradis.smug

Din tot ce’a fost intre noi nimic nu regret si parca nici acum nu’mi vine sa cred ca nu te mai vreau.":]

Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci:]

Azi toate vorbele tale numai au nici`o valoarehappy

Da`mi un motiv bun si posibilitatile sunt infinite!"

nu exista nici o razbunare mai completa ca iertarea si apoi uitareaoh go on

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

Dar n`are sens Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes :X

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X

Ma iubesti?Eu nu.
Ma pocnesti?Te pocnesc.
Ma barfesti?N`ai decat.
te-am insultat? Foarte bine,meritai.
Copilaroasa? DA pentru ca asa vreau.
Rea? Cu cine merita.
Bunul meu simt?Depinde de al tau.
ti-am zis ca te iubesc? Am fost sincera.
Indragostita ?In fiecare zi de altu.
Geloasa?Doar daca am pe cine.

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu aSTa e TaLenTuL meu SunT o diva JmechieriTa Hai fa paSi sHi gura miKa K’am Surori adeVaraTe care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHeriTe…penTru Tine Tine minTe

Nu Privesc In Spate, Las In Urma Tot Ce A Fost. Eu Incercam Sa Ma Ridic, El Ma Tragea In Jos. Dar Nu Cedez, Plang Cat Inca Mai Pot . Ca Mine Sunt PuTsiNe, Dar Ca eL Sunt ToTsi. j

E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata

Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte! "

Sunt Simpla. Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea.Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia. Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau

De ce spui cuvinte in care nu crezi~?De ce pentru mine esti tot si nu vezi?

Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat. happy

Zambestul este floarea sufletului!

Priveste-ma cu ura. sau poate cu mandrie, dar eu iti zambesc cu aceeasi simpatie.>;D<

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

Si ce usor e sa zambesti` cand ai incredere`n ceea ce esti love struck

Tacerea are glasurile ei de intelepciune, ascult-o.: )

Viata este un vis, dar a visa nu înseamna a trai.

Tot Fac Vreau Este viata k CE `n` Sunt un Academiei Naţionale de Ştiinţe . figuri capacul . Si afla Rea şunt K! ; X cicalita Vreau sa fiu Nu . Raman Mereu O SA pushtoaica traznita de sticlă

fiecare vede ceea ce par,dar putini isi dau seama de ceea ce sunt in realitate

Am nevOie d cineva da\' n\'am nevOie de Oricine.eO am nevOie dOar de cei care au nevOie de mine!love struck:Xlove struck:*

UiTaTe AtEnT,Nu InSiStEnT,PrIvEsTe DaR,Nu AtInGe,Te PoT ReSpInGesmug

Se vede clar pe fata ta ca ma placi si ca m-ai vrea ti-ar da botu` taratura mergi inchis si taci din gura!

Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi

A iesit la intervalsmug.O fata cu stil sukr. E frumoasa,are talent:X:X. Si fite din occident.smug

Ia`ma de mana si sa facem o plimbare Sa fii doar tu cu mine Pan` la rasarit de soare Fara preteni,fara bani,fara timiditate Fara telefoane mobile si-apeluri ratate

Fac tot ce vreau k viata este`a mea.n`am figuri in cap. si afla k sunt rea! ;x Vreau sa nu fiu cicalita. sa raman mereu o pushtoaica cam traznita

Mereuu` v0i fi la fel, e stiluu` me0 d viatsa! Mereuu` la fel pe strada, mereuu` la fel in viatsa.mereuu` la fel cu baieti sau` cu 0rice zdreantsa"

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos,sunt micuta si versata si de multzi invidiata. Ochii caprui si pielea fina pentru el sunt o REGINA
Si tu n'ai nevoiede gloss.Ca ai zambetu` pe buze.Si'l ai super des scumpo. Ca'i cineva sa te amuze

Dau Rime c0ereNte`love struck Te ard l sentimente`. Ţi se pare un miraj.-eu iŢi spun k n-ai curaj.batting eyelashes intră`n anturaj.dar 0ricum`love struck fac ce fac si te sc0t din peisaj`

Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun la fel cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun

Si sti ce ma doare cel mai rau?Ca sunt chiar persoanele pe care le iubesc cel mai mult cele care ma tradeaza,nu au iNcredere in mine, si devin niste StraiNi!

N'ai sa O vezi k plange.N'ai sa O vezi k se ascunde.E pur si simplu ceea ce este.pOrneste la drum razand si Obsedata de un gand...Vesnic luptand.N'ai sa O vezi renuntand.

Intre alcool si droguri,Sictir si ignorantza.Atarna prea usor in balanta .Un cuvant numit `Sperantza`

Plina de idei, pentru o iesire din banal, acel copil ciudat . cu acel ceva specia

Am o vorba in cap: trebuie sa trec peste toate, sa ajung departe departe!

O vezi?Nu e Trista Chiar deloc.Zambeste suav, are privirea de foc,E o Dulce,o Iubesti, stii bine. dar Ea, Deja nu se mai gandeste la Tine.

Vrei` sa` incerci. Da` n`ai curaj. Vrei` sa` ma` atingi .Da` totu`i un` miraj. Renuntza` la` vise. Sunt` vise` interzise. Sunt` doar` idei` fixe. Nu` pot` fi` atinse

Fiecare cadere ma face mai puternica.fiecare tradare ma face mai tare.fiecare barfa ma face mai importanta

Corpul aproape perfect.Cand te`ai uitat la fata.Ai` vazut un copil inocent.Da mai tarziu ai descoperit cum era ea.Pe cat de frumoasa pe atat de rea`!

Te tzin la distantza.ma fac k-ti dau importantza situatzia-i complicata sUnT fEtItZa RaSfatatA

Nu o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung sa visez.o sa iubesc ce imi place.o a uit ce ma doare.nu o sa iert ce mi se greseste.o sa fiu buna cu cine merita.si rea cu cine trebuie.

Am invatat singura cum e sa mergi mai departe , stii si tu ca vine o vreme cand treci peste toate

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singura niciodata

Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!

O prietena.pe care poti conta tot timpul ! care nu te lasa niciodata . la bine si la rau langa tine.asa cum ai facut si tu

Asta mică e mereu cu zâmbetul pe buze, nu se stresează, nu prea o interesează ceea ce urmeaza :-x

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

E copilul care Zambeste.Chiar daca ii este greu:]!

Zambetul este sau nu,asa cum sentimentele sunt sau nu.Dar nimeni nu e prea sarac sa poata oferi un zambet, asa cum nimeni nu e prea bogat sa se poata lipsi de el.

Nu Ma JuDeCa DuPa ApArEtNtE.sau dupa niste vorbe` scoase de niste ZDRENTE

Zambesk.nu regretwinking.nu am greshit.nu am iubitwinking.DoAr Am SiMtIt.

cu timpul am invatat sa tac si sa bag la cap.Totdeauna capul sus si privirea dreapta niciodata nu poti stii ce te asteaptawinking

am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte.

pentru orice baiat dorit de multe fete,exista una plictisita de el.

IubesCcC pe cine vreau `Nu pe cine vrea restul! Ma port asa cum vreau Nu cum vor unii `Sunt ceea ce sunt. Si voi fi mereu Nu`ti comvine? Poti sa faci ce vrei De maine

Nu sunt model.Nici nu o sa fiu.Ce sunt acum voi fi si mai tarziu.

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept.

Tu esti baiatu care mi-a incurcat toate fitsele zapacita la propriu smug nebuna la figurat batting eyelashes irascibila cateodata ironica de placere cool perversa de cand ma stiu.

Cand la intrebarea: „Ce faci?" eu raspund „bine" as vrea ca cineva sa se uite in ochii mei si sa.mi spuna „Zi.mi adevarul!

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT`

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine`

Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .`

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mine baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mine.ishi cere sKuzee tarfaa`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi!

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

stii.n'Ai deekt sa vOrbesti singuraa.imi gasescti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt .;x ]?

E o diva si-asta toata lumea-o stie, Din pozele de pe hi5 unde ea scrie, Ca e barfita pentru ca e talentata, Cand o barfim noi ea e cea mai castigata

nu cred ca e ceea ce vrei tu dar.macar sper ca te-am ajutat cat de cat

sper ca te-am ajutathappy.

1 răspuns: