| marianastepan a întrebat:

Vreau si eu niste status sau fraze despre sora si frate...Mersi Mullllt

1 răspuns:
| OrdinaryGirld a răspuns:

Prietenia inseamna a fi frate si sora, doua degete ale aceleasi maini, acelasi suflet in corpuri diferite.
Chiar daca el nu o sa te mai sune sa iti zica 'noapte buna' si nici pe strada 'Buna!',am o sora care ma suna, sa-mi spuna ' Fata, esti de 100 de ori mai buna!

Am o sora ca-n poveste o iubesc si ma iubeste. Fara mine nu traieste. Nici eu nu pot fara ea

Sangele apa nu se face, sora tot la sora trage. cate rele ar fi pe lume sora ta tot sora ramane

Prietenia inseamna a fi frate si sora, doua suflete ce se ating fara sa se confunde, doau degete ale aceleiasi mâini.