| XxXatfghajXxX3333 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de ranit un baiat care ma ranit! Mersii

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ştiu eu un site pe care găseşti orice gen de status.
Eu întotdeauna le folosesc pe cele de acolo.
Uite aici: http://swe3ty-things.blogspot.ro/.
Pa-pa.

4 răspunsuri:
| Biterness a răspuns:

"Cand viata iti da lamai, sugi pul*"
"Aseara mi-a rupt unu' ata"

| Maxim96 a răspuns:

Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, dar trebuie traita privind inainte.
Calca-ti pe orgoliu si raspunde-mi la intrebare: Daca te-as calca si eu pe inima ce ai zice, doare?
Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine...
Dacă am pierdut ceva, stau liniștită, nu am pierdut mult, dacă am pierdut mult, stau relaxată, nu am pierdut totul, iar dacă am pierdut totul, îmi trăiesc viața că nu mai am ce pierde.
Timpul meu in viata ta. A expirat.

| XxXatfghajXxX3333 explică:

Cel mai interesant Raspuns