| Pukka99 a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri in care sa ii arate baiatului respectiv ca-l plac fara saio zic in fata urgenttt funda!

Răspuns Câştigător
| Melyssuka a răspuns:

Pai : 1.Il iubesc dar prostu nusi da seama. 2. Te sarut in vis te sarut in scris te sarut in gand dar pe buze cand? 3. Fata cand se naste zice,,A'' iar cand moare zice,, mor'' deci viata unei fete e compusa din,, AMOR''! 4. Din prima zi cand te-am vazut luceafar bland tu miai parut acum ca te cunosc mai bine pari un inger pentru minehappy Sper sa iti placa:] Fundita plzlove struckbig grin