| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai noi care sa 'bata' apropo spre o persoana ca o plac.
Cele mai bune si mai noi Funda.

2 răspunsuri:
| Glamglamorous a răspuns:

Cel ce te iubeşte nu te face să plângi, cel ce nu te iubeşte nu îţi merită lacrimile.
Când iubeşti eşti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este să suferi din iubire!
Parca lipseste ceva din viata mea... oare esti tu?
De-aş fi apă n-aş mai avea nevoie de lacrimi, de-aş fi foc n-aş mai avea nevoie de căldură, de-ai fi doar al meu n-aş mai avea nevoie de nimic!
Tu esti singurul meu remediu.
Continui sa fi indiferent...
Am ajuns sa ma indragostesc de tine…da tu cel care desi ma enervezi mereu…adori sa ma impaci cand ma supar pe tine…
Am nevoie de un antidot...nu mai pot traii fara tine.
Cam atat, sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

| Zâmbett a răspuns:

Ea n-are nume, calcă discretă peste scuze, cu un secret pe umeri, si unu-ntins pe buze.
Orice femeie are lângă ea bărbatul care şi-l doreşte, dar numai o femeie inteligentă are lângă ea bărbatul pe care altele şi-l doresc.
Eşti cam prostănac, dar te iubesc! ♥
Şi când vorbesc despre un băiat cam dobitoc, mă refer mereu la tine!
E chiar aşa de greu să-ţi dai seama de persoana care ţine cu adevărat la tine?
Dacă ai ştii...mie mereu mi-a păsat de tine oh go on...
Deschide bine ochii, la fiecare pas se află câte-o javră.
Şi totuşi... când alţii te-au lăsat baltă eu am fost mereu acolo.
Chiar dacă nu ne leagă nimic ...eu nu mi te pot scoate din cap, eşti drogul meu, iar eu devin tot mai dependentă.
Poate când mă vei privi în ochi vei realiza cândva cât de mult te-am iubit, iubesc şi te voi iubii...