| lovemario15 a întrebat:

Buna vreau si eu programe de editat poze de download bune daca are cine si poate sa imi trimita pe mess sa imi zica adresa de mess plzz Dau Funda big grin

4 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

Stiu un sit super:X
www.picnik.com sau ro;)
trebuie sa iti facii cont

| ღAnonimღ a răspuns:

Incearca photo editor. poti sa incerci si online. se instale f usor. da online nu e. tocmai. eu l-am instalat! super! funda? http://gourmandine.ro/......cu-mere-2/

| iHaveYourKiss a răspuns:

Pai o sa iti dau un id mai vechi de'al meu si am sa iti dau acolo un prog : photoscape... daca il vrei id'u meu e pink_cat76

| Byu_3205 a răspuns:

Salut eu folosesc Photoscape si imi place foarte mult cum le editeaza. Id: byu_byutzzza@yahoo.com