| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti cat mai multe deste "scene kids" (va rog nu i incurcati cu cei emo! 0. Ms.

2 răspunsuri:
| Kandy a răspuns:

Kiki Kannibal
Audrey Kitching
Vana Venom
Dakota Rose
Hanna Beth
Jac Vanek

cam atatia stiu eu...sunt mai multi happy
daca ii cauti pe google o sa afli mai multe despre ei si stilul scene kiss

| Bf4e a răspuns:

Scene kids pun accent pe infatisare cel mai mult, fata de cei emo care pun accent pe starea emotionala! Aspectul este asemanator, doar ca scene kids poarte multe culori! Sper ca te-am ajutat!

Voteaza-ma te rog! http://amelie.ro/concurs-lady-gaga/concurenti.php?id=83 Multumesc anticipat!