| botik_3241 a întrebat:

Buna:* vreau si eu sa ma ajutatibig grin
vreau sa stiu ce sa aleg dintre a vb in continuare cu iubitul meu si a nu ma mai intelege asa de bine cu vara mea, sau invers a vb cu varmea si a nu mai bv cu prtn meu(avand in vedere ca varmea e cam disperanta in ultima vreme si ma disp si pe mine si p prtn meu, dar sa nu intelegeti gresit el nu ma pune sa nu mai vb cu ea nici nu a pomenit de asta, dar ea ma cam dispera iar cu elma inteleg suuuuuuuper bine, adica avem o relatie foarte buna, solida si sigura din cate cred eu, multi ne lauda pentru asta) si as vrea sa stiu parerea voastra
ce ati face voi daca ati fi in locul meu
ast rasp:*
funduttza si vot:*
multumesc anticipat:*:*:*:*

1 răspuns:
| ruPfashu a răspuns:

Evident ca-mi faceam timp pentru amandoi. Si ii explicam verisoarei ca nu pot sa vorbesc numai cu ea toata ziua si viceversa.