| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa-mi dati un sfat... unui baiat ii place de mine. asta imi spune si-mi propune intilniri dar eu nu vreau sa ma duc. ii simpatik si nu vreau sa-l ranesc. cum pot sa-i refuz ce motiv sa-i dau fara sa-l supar.crying(((

4 răspunsuri:
| 3DE0 a răspuns:

Spune-i ca...esti virginalaughing

| bogdanlovecs_2059 a răspuns:

Spune-i ca ai si tu un prieten, si ca nu poti sa fi cu doi

| Buffulete a răspuns:

Poi ii zici cam asa :Uite, eu chiar nu vreau sa te ranesc dr nu cred ca ne potrivim vreau sa ramanem amici dar ea[ si zici tuh o fata p care o cunosti] va chioar potriviti. sper ca te-am ajutat. funda?

| Daniela377 a răspuns:

El nu vrea sa auda de nimeni. spune ca ii place numa de mine.mai astept rs (((