| StefiMaria a întrebat:

Buna!
Vreau si eu sa stiu cum se comporta o pitzipoanca, cum aratalaughing?thinking
Ca am auzi multe persoane care spun: "uite-o pe aia e pitzi, si aia e pitzi"laughing...

Răspuns Câştigător
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Phai se imbraca in roz de cele mai multe ori fusta mini pantof cu toc de 2 metri intelegi tu rij rosu aprins sau roz foarte strident tel cu strasuri geanta si-o tipe pe incheietura maini de obicei, cu o tona de machiaj si el strident desigur si vb cu fata si de cele mai multe ori e super inculta.si isi face aproate toate pozele cu bot gen: http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:24, s:0

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:202&tx=47&ty=62

http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://193. 33. 154. 91/files/uploads/editor/image/pitzi%2520la%2520tzara.jpg&imgrefurl=http://www.radio21.ro/......3Disch:10, 20&itbs=1&iact=rc&dur=291&ei=ylRVTPXyKMTrsQagyJ3jAQ&page=1&ndsp=37&ved=1t:429, r:19, s:0&tx=82&ty=73&biw=1280&bih=895

http://www.google.ro/......tp?/imgres 8442&itbs=1&iact=hc&vpx=331&vpy=404&dur=832&hovh=194&hovw=259&tx=168&ty=132&ei=3FVVTMSpEI2OjAe10uXDBA&page=12&ndsp=34&ved=1t:429, r:8, s:369&biw=1280&bih=895

http://www.google.ro/......tp?/imgres 1400&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=531&vpy=647&dur=15876&hovh=194&hovw=259&tx=74&ty=72&ei=OFZVTNuYMc7KjAfmxv3CBA&page=3&ndsp=32&ved=1t:429, r:22, s:72&biw=1280&bih=895

sper ca ti-am fost de ajutor

fundita?:D:D:D

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie Bianca Draguseana mi se pare sefa de promotie la capitolul sunt piti deci exist. Da o noua definitie bancurilor cu blonde si a lacrimilor false.Ecuatia pentru a ajunge piti:no brain+big boobs+huge ass=patul unui coca

| sensesDelight a răspuns:

Pentru mine o pițipoancă este o fată mai extravagantă, care nu știe să-și accepte frumusețea naturală, ci adaugă unghii false, gene false, lentile de contact pentru a-și schimba culoarea ochilor etc. Sau în cazuri mai grave se umple de botox, silicoane și 30 de operații estetice. Ceea ce nu înghit eu în lumea showbiz-ului din ziua de azi.
Alt lucru care o definește este îmbrăcămintea. Dacă îi place să poarte bluze scurte, strâmte, mult prea decoltate, sclipicioase ș. a. m. d. Alte cazuri sunt cele grase care se simt așa de mândre de corpul lor încât își pun o pereche de colanți care pocnește pe ele și le scoate toate șuncile în evidență și peste ei își mai pun și-o bluză în 70 de culori, la fel de strâmtă.
Nici tocurile nu prea le înghit, deși port și eu ocazional. Nu-mi plac pantofii sclipitori, cu paiete și colorați. Mi se par de țigancă, fără gust. Sau tocurile mult prea înalte, cum au prostituatele. Ceva care mă atrage sunt botinele cu puțin toc, care îți subțiază glezna, sau niște ghetuțe șmechere. Anyway, n-am nimic cu persoanele care poartă tocuri, și atâta timp cât nu sunt de pițipoancă e foarte OK.laughing

| Miauti a răspuns:

Pai dovada este poza ta. Esti o pitipoanca.

| denise_9126 a răspuns:

Dupa parerea mea ...acele fete care isi fac poze in oglinda din baie ( in asa fel incat sa se vada - faiainta, peria de dinti, pasta si burete de baie...) fetele care se imbraca in colanti ( oriunde merg - chiar daca duc gunoiul sau merg in club noaptea), care poata fuste scurte de li se vede posteriorul care sunt prea machiate ( si penibile) care poarta tocuri mult prea inalte ( chiar daca nu stiu umbla cu ele), care sunt tot timpul nemultumite de ceva, care poarta cercei mari si sclipitori si nu in ultimul rand acele fete care sunt tot timpul sunt dispuse sa iti arate "lista" cu baieti care au fost si care urmeaza.
P. s -Sunt asa de penibile si partea proasta este ca ele nu isi dau seama...si asta e ingrijorator laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://preferate.net/show.php?yid=lJ2Nu2jo4mk&d=1%3A38&t=Top+pitipoance

1. e curva, 2.se da cu luciu roz aprins pe buze si pe langa. 3, se crede "smechera" 4. se comporta ca un cocalar 5.injura sparge semnite si se alinta ca un copil mic-j :-&

Mai exact, tipa asta e numita : PITIPOANCA:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:54&tx=46&ty=20&biw=1024&bih=550

:x AST fundita:p

| AxEL_8633 a răspuns:

De obicei asa zisele pitzipoance sunt acele fete de bani gata, imbracate numai in haine de firma scumpe, cu un machiaj care sa iasa in evidenta cu orice pret.Acestor fete le place sa frecventeze cluburile, cafenelele, barurile "de fite". Si majoritatea privesc la un barbat doar cat de gros este portofelul.

| CrIsTinA_6153 a răspuns:

E o curvalaughing

| CrIsTinA_6153 a răspuns:

Este o curva ahahaha