| ChioveanuAlex a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de la voi (mai ales FETELE ) care sunt mai preferati baietii cu parul lung sau cu parul scurt?

Dau Funda

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Nu contează, atâta timp cât e sexy e numa bun smug acum dacă tu ai formatul feţei pentru păr scurt sau lung, nu contează. Cel puţin eu nu am preferinţe la cum să fie părul. Atunci când eşti îndrăgostit de cineva, îţi va plăcea şi părul, şi tot la acel cineva. tongue

7 răspunsuri:
| Smiley97bla a răspuns:

Opiniile fetelor variază de la fată la fată.
Sunt unele fete preferă băieții cu frizuri mai..aranjate așa,în schimb unele preferă simplitatea,adică,băieții tunși scurt,sau poate cu părul foarte puțin mare.

Dar,în mare parte, fetele sunt atrase de băieții care dau atenție la felul cum arată.
Cică băieții sunt mai narcisiști ca fetele thinking
În fine, am variat de la subiect laughing.
Ideea este că trebuie să ai mereu grijă cum arăți, indiferent dacă ești fată sau băiat, incluzând și părul, mai ales dacă este marelaughing
happy.

| Hieer a răspuns:

Nu conteaza, dar nici sa fie tuns cu 0.5..sau altu sa aiba parul ca al meu...laughing

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Nu prea conteaza... adica conteaza, dar nu asa de mult. Daca ai parul lung ar fi dragut sa il ai cret. Daca il ai scrut ar fi dragut sa til dai pe o parte ca si un fel de breton.
Dar fetele nu sunt atrase doar de asta la baieti, conteaza si fizicul si ochi si cum vorbesti cu ele, dar cel mai important conteaza caracterul. :*

| passyon22 a răspuns:

Caracterul conteaza, nu lungimea paruluibig grinAtata timp cat tu placi o persoana si te atrage, poate sa aiba parul si pana la calcaie, important e sa fie atractia aia mare intre voi doi... Daca e sa ti se puna pata pe un pletos, te poti indragosti la fel de bine cum te poti indragosti si de unul cu parul scurt sau cheltongueFelul de a fi conteaza:* succes! pupici

| BadPokerFace a răspuns:

O doamne...OMG! Scurt! Dar nu scurt ca nea Ghita de pe ulita! Scurt nu stiu adica nici prea-prea nici foarte-foarte!

| LuciaStefaniaa a răspuns:

Mai aproape de scurt decat de lung

| nyko98 a răspuns:

Nici foarte lung da nici foarte scurt