| Loredana_4143 a întrebat:

vreau si eu sfaturi sa arat unui baiat ca il plac...happydar nu vreau sa aud"Zii simplu Te iubesc!". dau fundita si votez raspunsurile va rogg cat mai multe gesturihappyvotez doar pro

Răspuns Câştigător
| imagine a răspuns:

Ii zambesti cand treci pe langa el, faci rost de idul lui de mes, depinde daca va cunoasteti sau nu, daca sunteti prieteni sau nu. Daca sunteti prieteni, e mai usor, dar banuiesc ca nu. Poate ai vreo colega care are o sora care e in clasa cu el, poate il cunoaste o prietena de a ta si iti face cunostinta cu el.Crede-ma ca e foarte simplu sa ii arati unui baiat ca il placi, e mai greu sa il faci si pe el sa te placa laughing Daca ii zambesti de cateva ori si il privesti insistent, sigur isi da seama ca il placi.

5 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Buna! Vorbeste cu el timp de o saptamana, imprieteneste-te cu el, intreaba-l despre 'fostele' si dupa o saptamana, intanestete cu el si spune`i cum sta treaba happy

| Loredana_4143 explică:

Va multumesc din suflet tuturor nu stiu ce m-as face fara voi va meritati cu adevarat numele d prieteni.asi vrea sa mi scrieti cat mai mult...cat despre fundita. unde dau ca nu mai apare?sad

| Ciupii26 a răspuns:

Stii vorba aia " ochii nu mint niciodata ", priveste-l si tu mai frumooosbatting eyelashes day dreaming
vorbeste-i frumos.
zambeste-i.
baftawinking

| Dranka a răspuns:

Sunt mai multe variante...
1. sa faci rost de numarul lui de telefon, id de mess (daca nu le ai deja) si sa incerci sa flirtezi cu el, incepand cu o glumita doua... sa vezi cam ce aveti in comun...

2. sa incerci sa flirtezi cu vreun prieten de a lui sa vezi daca e cat de cat gelos
sau...
3. poti sa ii ceri un sfat gen " uite imi place de un baiat, dar nu stiu cum sa ma apropii de el, imi da de inteles ca mar place dar nu stiu ce sa fac. tu ce spui?" daca il vezi total indiferentint inseamna ca nu te prea place iar daca e foarte curios si de intreba una alta e clar ca e ceva ceva intre voi doi, iar daca se intampla asa poti apoi sa bati apropouri cum ca ar fi el mai indirect si poate isi da seama.
Bafta :*
fundita?:*big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey tongue hmm am avut o problema asemanatoaretongue dar cu o fata.big grin deci cred ca ar fi bine sa auzi de la un baiat cum trebuie sa procedezihappy in primul rand cred ca ar trebui sa te asiguri daca el te place. din ce imi spui tu vad ca inca nu aveti o relatietongue in cazul asta trebuie sa te apropii de el, daca si el are inclinatie catre tinetongue e ok. daca e mai timid si iti doresti neaparat sa iesi cu el ar trebui sa faci primul pas TU!hee hee il poti invita undeva, sa iti cumperi ceva tu.(pentru a petrece timp cu el) etc. alegi singura locatia si subiectul pentru "Marea Ieseala"hee hee din gestrui nu prea poti agatahappy. dar la gesturi las parerea unei fetetongue (daca ii vrei Numarul de telefon) Tactica: te duci la el sub pretextul ca nu stii de tel1~2 ii ceri telul sa suni putin! 3 telul sa fie pe Silentlaughing 4 smug ai Nr de telsmug 5 te descurci tu esti fata marehappy