| DellllYyYA a întrebat:

Buna!
Vreau si eu status de suparare nervi. cum ar fi ca nu contezibatting eyelashes!
[; X]

1 răspuns:
| An0niiim a răspuns:

* Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

* Calcă-i în picioare...Arată-le că nu te doare... Spune-le în faţă tot

* Trebuie sa avem un singur gand in intreaga noastra minte! Sa nu lasam niste proaste sa ne`o ia inainte!

* Vorbesc in numele meu cand spun;; ]...Nu te suportam atunci; d nu te suport nici acum >; dd `!

* Asta-i realitate \ m /, nu povesti de adormit copii [ - (, traiesc si vad ***-ul asta in fiecare zi! angry

* Daca` ai impresia` ca totul` va dura la nesfarsit`8 -> : - h. Bun venit in realitateaa` cruda`. gandesti gresit`: - q!"

* Imbracat in zambete aproape orice om e fals, am crezut in ochi sinceri si, da, m-am ars!

* Vrei ceva? happy Mai bine lasa oh go on Nu am! Nu stiu! Nu vreau! Nu'mi pasa!

Fundaa:*?